BIO ODPAD

Dovolujeme si Vám oznámit, že pravidelný svoz biologicky rozložitelných odpadů rostlinného původu (dále jen BRKO) v hnědých nádobách o objemu 120 L bude v obci Staré Křečany pro letošní rok zahájen ve středu 6. dubna 2016, frekvence svozů je nastaven Číst více..

Velkoobjemný odpad

S blížícím se jarem a velkým úklidem budete mít opět možnost přivést velkobjemný odpad. Kontejnery budou přistaveny v Brtníkách a Starých Křečanech – traktorce. Bližší informace najdete ve Starokřečanském zpravodaji a na webu.

Starokřečanské slavnosti 2016

Blíží se Starokřečanské slavnosti 2016. Přesný datum je 9. července a opět je to sobota! Připravujeme bohatý program s několika překvapeními, ukázky našich šikovných dětí i dospěláků z naší obce. S programem Vás brzy seznámíme!

Březnový zpravodaj

Kdy vyjde březnový Starokřečanský zpravodaj? V úterý 5. března a můžete se těšit na dvojnásobný obsah informací. Uzávěrka bude vždy 25. v měsící, kdy ještě můžete donést na OÚ své příspěvky, fotografie osobně, nebo na e-mail dotace.krecany@volny.cz. Chystáme pro Vás Číst více..

Fotbalové jaro začíná 26. 3.

První jarní utkání II. třídy dospělých se bude hrát v sobotu 26. března od 14 hodin na našem domácím hřišti. Soupeřem je sousední Krásná Lípa. Přijďte povzbudit naše kluky. Když přijdete, tak vyhrajeme! V soutěži o nejsledovanější tým jsme na čtvrtém Číst více..