Pozvánka na Svěcení Piety

Vážení spoluobčané, v pátek 14. dubna 2017 proběhne Svěcení nové sochy Piety v kapli Božího Hrobu v Brtníkách na Křížové cestě. Svěcení se zúčastní a slavnost povede Jeho Milost Mons. ICLic. Mgr. Martin Davídek generální vikář litoměřické diecéze. V příloze Číst více..

Masopust 2017

  Vážení spoluobčané, v sobotu 18. února 2017 se od 13:00 hodin proběhne v obci Staré Křečany Masopustní průvod. Začátek průvodu je naplánován na 13:00 hodin od budovy Obecního úřadu. O hudební a folklórní doprovod se postará folklorní soubor Lužičan. Číst více..

Štěňata

  Vážení spoluobčané, včera v podvečerních hodinách byla tato roztomilá štěňátka vyhozena v igelitové tašce ve Starých Křečanech. Štěňata byla předána zaměstnancům zdejšího Obecního úřadu. Pro štěňata je zajištěno místo v Děčínském psím útulku, kde budou v třítýdenní karanténě a Číst více..

Pátrání po psovi

Vážení spoluobčané, v polovině ledna se na území obce ztratil pes slyšící na jméno Matouš. Je vysoký 40 centimetrů a na krku má dva obojky jeden proti parazitům, druhý textilní s reflexní odrazkou žluté barvy po celém obvodu. Na tomto Číst více..